Haberler

Fixa Yapı Kimyasalları 2018 Avrasya Pencere Fuarı’nda

Fixa Yapı Kimyasalları 2018 Avrasya Pencere Fuarı’nda

Bölgenin en büyük ve saygın buluşmalarından Pencere Fuarı Avrasya Pencere 2018, 7-10 Mart tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşti. Fixa’nın da katılım sağladığı Avrasya Pencere Fuarı 100’ün üzerinde ülkeden 60.000’in üzerinde sektör profesyonelini bir araya getirdi.

FİXA’nın fuar standında ön plana çıkardığı SS 934 Construction, Nötral Yapı İnşaat Silikonu, fuar ziyaretçileri tarafından ilgiyle karşılandı. Müşterilerinden gelen özel talepler doğrultusunda özel RAL renklerine göre de üretim yapabilen firma, Avrasya Pencere Fuarı 2018’de bu üründeki farklı renk seçeneklerini sunma kabiliyeti ile ziyaretçilerden tam not aldı.  

Hayat standartlarını yükselten ve içerisinde mutlu yaşamlar sürülebilecek yapıların yalnızca yüksek teknoloji ürünü kimyasallarla sağlanabileceğine inanan Fixa, araştırma ve geliştirmeye verdiği önemle 2001 yılından bu yana yaşamı konforlu kılmaya yardımcı olan yenilikçi yapı kimyasalları üretiyor. Tamamı Türk sermayesi olan firmanın Ar- Ge faaliyetlerine verdiği önem onu rakiplerinin bir adım ötesine taşıyor.